אלבומים

WORKSHOP - Luxury EP - 2014

Audio Camp ממליצים: אי.פי ניו-וייב קצת מלוכלך ומחתרתי שמגיע היישר מאוסטרליה

מאת קול הקמפוס. 14-09-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Khalil, WORKSHOP

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה

עוד מוזיקה טובה מאוסטרליה! אני לא יודעת מה קורה שם down under, אבל יוצא לי להיתקל המון באלבומים משובחים שמגיעים משם. הפעם מצאתי EP ניו-וייב מעולה, קצת מלוכלך ומחתרתי, לא מהסוג המנצנץ והשמח (שגם אותו אני מאד אוהבת, כמובן), מבית הלייבל המבטיח מבריסבייין, Tenth Court.

תגובות