אלבומים

Jay Holy – Scopolamine Dream - 2014

Audio Camp ממליצים: ג'יי הולי הינו יוצר קנדי המשלב רוקנרול, לואו-פיי פופ וסינטיסייזרים אנאלוגיים

מאת קול הקמפוס. 07-09-2014

תגיות: Jay Holy, מורפלקסיס, Audio Camp, 2014

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

ג'יי הולי הינו יוצר קנדי המשלב רוקנרול, לואו-פיי פופ וסינטיסייזרים אנאלוגיים, והוא עושה את זה נהדר כל כך עד שחשתי צורך לשלם על האלבום הזה על אף שהוא חינמי [וזה היופי לטעמי באתר כמו בנדקמפ - היכולת להודות לאמן שאתה אוהב ישירות לכיסו].

תגובות