אלבומים

Marble Arch - The Bloom Of Division- 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום שלרגעים מצליח אפילו להיות שמח וזה עושה נעים וחם בלב

מאת קול הקמפוס. 07-09-2014

תגיות: Marble Arch, Audio Camp, 2014, חן רוזן

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 

Marble Arch הם הרכב שלמרות שמם מגיע דווקא מפריז. מרבית המידע על הלהקה הוא בצרפתית אבל מדובר בהרכב שעושה שוגייז חלומי וממכר. המוזיקה שלהם לרגעים מצליחה אפילו להיות שמחה וזה עושה נעים וחם בלב.

 


תגובות