אלבומים

Sudan Moon - GOLDENCITY - 2014

Audio Camp ממליצים: זמרת צעירה מברוקלין שביחד עם המפיק Meditablue רקחו מן עיסת אלקטרו-לואו-פיי-פופ שנשמעת כמו פסקול אורבני עתידני. האזינו

מאת קול הקמפוס. 01-09-2014

תגיות: Sudan Moon, מורפלקסיס, Audio Camp, 2014

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

 

מורפלקסיס ממליץ: 

Sudan Moon הוא הכינוי לזמרת צעירה מברוקלין שביחד עם המפיק Meditablue רקחו מן עיסת אלקטרו-לואו-פיי-פופ שנשמעת כמו פסקול אורבני עתידני וכמו כל פופ טוב, סיכוי סביר שזמן רב לאחר האזנה לשירים תמשיכו לזמזם אותם עוד זמן רב. אבל הדבר המהמם באמת בכל הריליס הזה הוא העובדה שכולו הוקלט והופק על גבי מכשיר אייפד 2 וזו בעיניי תשובה נהדרת לכל אלה הבטוחים שיצירות מופת גדולות ניתן להקליט ולהפיק באולפני 200$ לשעה בלבד.

 

תגובות