אלבומים

Interpol - El Pintor - 2014

בראשית ספטמבר יוציא ההרכב הניו יורקי את אלבומו החמישי - El Pintor. אתם מוזמנים להאזין ימים לפני יציאתו הרשמית

מאת עדי נוי. 28-08-2014

תגיות: Interpol, אינטרפול, 2014, הארץ

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

ארבע שנים אחרי אלבומם האחרון, יוציאו בראשית ספטמבר חברי להקת אינטרפול אלבום חדש - El Pintor ('הצייר' בספרדית, ואנגרמה של המילה 'אינטרפול'). ההרכב, שהוקם בשנת 1997 בניו יורק, הספיק להוציא עד עתה ארבעה אלבומים מצליחים, וכעת הגיעה העת לאלבום חמישי, שקודם על ידי הסינגל "All The Rage Back Home", וזמין כבר עכשיו להאזנה ברשת.

האלבום, שהוקלט באולפני אלקטריק ליידי בניו יורק והופק מוזיקלית על ידי הלהקה עצמה, נפתח עם הסינגל הראשון ששוחרר מתוכו. רגע לפני צאתו, סיימו השבוע חברי הלהקה סיבוב הופעות ארוך בארה"ב ובאירופה (במהלכו הם סיימו בלונדון את המיקס של האלבום), ובתחילת אוקטובר הם ייצאו לסיבוב חדש שייפתח בשתי הופעות השקה לאלבום החדש באוסטין, טקסס.

לטוב ולרע, מהשנייה הראשונה ברור שמדובר באלבום של אינטרפול. באלבום מתארחים מוזיקאים רבים, ביניהם ברנדון קרטיס שמנגן קלידים כמעט בכל השירים, ורוב מוס מ"בון איבר", שמנגן ויולה וכינור בשיר הסוגר את האלבום. הסולן פול בנקס, שהוציא לפני שנתיים את אלבום הסולו השני שלו, תופס באלבום החדש גם את עמדת הבסיסט, בעקבות עזיבתו של קרלוס דנגלר אחרי האלבום הקודם, וממשיך לנפק טקסטים מושחזים ושירים שיכולים להפוך בקלות ללהיטים.

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות