אלבומים

The Bug- Angels & Devils-2014

המפיק המסקרן קווין מרטין ממשיך לחקור, לחדש ולהפתיע באלבומו השלישי -Angels & Devils, שיצא בלייבל הנחשב "נינגה טיון"

מאת ניר חסון. 24-08-2014

תגיות: The Bug, ניר חסון, הארץ, Angels & Devils

בשנת 2008 הוציא המפיק קווין מרטין את האלבום השלישי שלו תחת השם The Bug, אולי שם הבמה הכי מוכר שלו מבין שלל הפרוייקטים בהם לקח חלק. האלבום "London zoo", שיצא בלייבל "נינג'ה טיון", סימן אותו כאחד המפיקים המרתקים והמיוחדים בסצינת הבאסים, הגריים והדאבסטפ.

שש שנים אחרי, שבהן הוציא אי-פי מוצלח, חוזר "דה באג" עם אלבום חדש, "Angels & Devils", גם הוא יוצא בלייבל הנחשב. כהרגלו, מרטין ממשיך להפתיע, לחפש ולהתנסות בכיוונים חדשים במוזיקה. אם התרגלנו לקבל ממנו באסים שמנים שמרעידים את הגוף, מקצבי דאנסהול וקטעים שהפכו ללהיטים בסצינת מועדוני האנדרגראונד, באלבום הזה הם יגיעו קצת יותר מאוחר.

 

בחלק הראשון של האלבום נתן המפיק יותר מקום למוזיקה אלקטרונית שנעה בין דאב איטי לטכנו ולאוונגרד. בקטעים כמו PANDI לוקח אותנו מרטין לצלילה בסאונד סינטיסייזירים מתמשך ואפלולי. בין האורחים בחר לשתף פעולה עם ליז האריס מההרכב גרופר, copeland חצי מהצמד הייפ וויליאמס, gonjasufi, ואפילו עם מיס רד - הישראלית שאותה שמע מרטין כשביקר בארץ ומאז הם עובדים ביחד.

בחלק השני של האלבום אנחנו מקבלים את "דה באג" המוכר עם הסאונד האופייני לו - באסים כבדים ומקצבי דאנסהול. מרטין משתף בחלק הזה פעולה עם אורחים ותיקים באלבומיו כמו Flowdan שמתארח בשלושה קטעים ו-Warrior Queen, ומשתף פעולה לראשונה עם האמ-סי הלונדוני Manga ועם צמד ההיפ הופ האוונגרדי דת' גריפס, שכהרגלם גונבים את ההצגה באחד השירים הטובים באלבום.

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות