אלבומים

Turnquist – Turnquist II - 2014

Audio Camp ממליצים: מפיק ומוזיקאי מפלורידה שדוגם ומערבב דגימות אוריאנטליות עם איזי ליסטנינג מיושן. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 17-08-2014

תגיות: Turnquist, מורפלקסיס, Audio Camp, 2014

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: Turnquist – Turnquist II

באופן טבעי, אני נמלט לאחרונה למחוזות האסקפיסטים המוזיקלים - הצורך לאזן את המציאות המשוגעת במוזיקה שתביע סוג של אופטימיות או יופי משכה אותי לאלבומו של  Turnquist - כינויו של מפיק ומוזיקאי מפלורידה שדוגם ומערבב דגימות אוריאנטליות עם איזי ליסטנינג מיושן אה-לה סרג' גינזבורג ופסקולים פסיכדליים לסרטים איטלקיים משנות ה-60-70 לכדי מוזיקה חלומית, מוזרה ומלאת דימיון.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות