אלבומים

Univers - L'estat Natural - 2014

Audio Camp ממליצים: נויז פופ - בספרדית עם הרבה גיטרות ותחושה של חוסר דאגה.

מאת קול הקמפוס. 17-08-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Khalil, Univers

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה: Univers - L'estat Natural

האלבום הזה גרם לי להתגעגע לברצלונה, העיר האהובה עליי בעולם (בינתיים). נויז פופ - בספרדית, כמובן - עם הרבה גיטרות ותחושה של חוסר דאגה, של הליכה ברחובות שמשיים כשלא יודעים אם עוד רגע ירד עליך גשם אירופאי. באלבום הזה יש גם קצת נגיעות של רוק מהאייטיז, שזה תמיד טוב. בקיצור, ממליצה לשמוע את פיסת הכיף הזאת בזמן שחולמים על החופשה הבאה.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות