אלבומים

The Backstabbers - Shame - 2014

Audio Camp ממליצים: זוג אוסטרלי המקליט שירי פולק הישר מחדר המיטות

מאת קול הקמפוס. 10-08-2014

תגיות: Audio Camp, The Backstabbers, 2014, מורפלקסיס

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

יש משהו כובש באינטימיות האלבום של The Backstabbers - זוג אוסטרלי המקליט שירי פולק הישר מחדר המיטות. השבריריות, התחושה הכללית שזו דרכם לספר על הזוגיות וחיי היום יום הופכים אותך לא רק למאזין אלא סוג של אורח הלוגם במבוכה מכוס התה בסלון אוסטרלי שלהם. יופי של אלבום לשעות בין הערביים.

תגובות