אלבומים

White Blush - Loves Park EP - 2014

Audio Camp ממליצים: ההרכב שמגיע מלוס אנג'לס חוזר עם אי.פי אלקטרוני שמשלב דרים פופ ושוגייז ומהווה חגיגה שלמה לאזניים

מאת קול הקמפוס. 03-08-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, White Blush, חן רוזן

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: White Blush - Loves Park EP

לרוב אני לא מתחברת לקטעים אלקטרוניים מדי. נכון, ספריית המוזיקה שלי כוללת כמה אמנים אלקטרוניים אך ביחס לסגנונות אחרים, אני מוצאת את עצמי פחות ופחות נמשכת לתחום. מכאן ברורה ההפתעה שלי מכך שהתלהבתי מה EP הנפלא של White Blush. ההרכב שמגיע מלוס אנג'לס כבר כיכב בעבר באתרנו והפעם חוזר עם חמישה שירים אלקטרוניים יותר אבל טובים לא פחות, הם משלבים בתוכם גם דרים פופ ושוגייז ומהווים חגיגה שלמה לאזניים.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות