אלבומים

Demonic Sweaters – Unlimited Dada - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום סינת'-פופ אפלולי עם גיחות מודרניות יותר למוזיקה נסיונית ולואו-פיי

מאת קול הקמפוס. 03-08-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Demonic Sweaters, מורפלקסיס

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: Demonic Sweaters – Unlimited Dada

גל הסינת' וייב שוטף כצונאמי רטרו עצום את לייבלי האינדי הקטנים, והנה אחד האלבומים הטובים שנתקלתי בהם לאחרונה שהגיע מניו-יורק: Demonic Sweaters מייצר שילוב של סינת'-פופ אפלולי מהסוג שהיה מושמע בתדירות גבוה בדיסקוטקים של 1983 בלי להתנצל ותוך גיחות מודרניות יותר למוזיקה נסיונית ולואו-פיי.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות