אלבומים

Joon Jay - The Guitar Man from the Past - 2014

Audio Camp ממליצים: מיני-אלבום של יוצר פולק קוראיני, המלא בתמימות ונוסטלגיה

מאת קול הקמפוס. 27-07-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Joon Jay, Khalil

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה:  Joon Jay - The Guitar Man from the Past

על מה אתם חושבים כשאומרים לכם "מוזיקה קוריאנית"? אולי כמוני אתם חושבים על גאנגנאם סטייל ועל קיי-פופ מלא בבגדים בצבעי ניאון? ובכן, הנה פנינה קוריאנית קטנה ומקסימה - מיני-אלבום של יוצר פולק בשם ג'ון ג'אי, שבו שלושה שירים על טהרת הגיטרה האקוסטית, מלאים בתמימות ונוסטלגיה.

 

האזינו לאלבום המלא: 

תגובות