אלבומים

Set Fire To Flames – Telegraphs In Negative​/​Mouths Trapped In Static - 2003

Audio Camp ממליצים: אלבום אקספרמנטלי מופשט ואווירתי, פסקול ראוי לימים כאלה

מאת קול הקמפוס. 27-07-2014

תגיות: 2003, Audio Camp, Set Fire To Flames, מורפלקסיס

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: Set Fire To Flames – Telegraphs In Negative​/​Mouths Trapped In Static

במקור האלבום הכפול הזה של ההרכב הנסיוני הקנדי האגדי Set Fire To Flames ראה אור ב-2003 - כך שלמעשה מדובר בסוג של רי-אשיו. מי שאיננו מפחד מאלבומים אקספרימנטלים מופשטים עם אלמנטים פסקוליים ושימוש בהמון המון הקלטות שטח ודגימות - מצפה לכם אלבום מופלא ואווירתי להתעמק בו, ובמיוחד בימים כאלה מדובר ללא ספק בפסקול ראוי.

 

האזינו לאלבום המלא: 

תגובות