אלבומים

Beaulieu Porch – Beaulieu Porch - 2014

Audio Camp ממליצים: הרכב בריטי שעושה פסיכדליה שמתאימה לכל שעה של היום

מאת קול הקמפוס. 27-07-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Beaulieu Porch, חן רוזן

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: Beaulieu Porch – Beaulieu Porch

Beaulieu Porch הם הרכב בריטי שעושים פסיכדליה נהדרת. הצליל שלהם מושפע מהביטלס המאוחרים בשילוב עם צלילים מעט חדשניים יותר – קצת חללי וקצת חולמני. יופי של מוזיקה לרקע בזמן עבודה, אחר צהריים של ניקיון או סתם בהייה בתקרה.

 

האזינו לאלבום המלא: 

 

תגובות