אלבומים

All Them Witches – Effervescent EP- 2014

Audio Camp ממליצים: 25 ומשהו דקות של ג'אם סשן שהוקלט על גבי מכשיר 4-ערוצים ע"י הרביעיה המופלאה הזו מנאשוויל

מאת קול הקמפוס. 21-07-2014

תגיות: ג'אם סשן, All Them Witches, מורפלקסיס, EP, Audio Camp, 2014

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

השבוע אני לא רוצה להמליץ על אלבום אלא על קטע מוזיקלי אחד שנושא על גבו איפי שלם: 25 ומשהו דקות של ג'אם סשן שהוקלט על גבי מכשיר 4-ערוצים ע"י הרביעיה המופלאה הזו מנאשוויל. כמעט חצי שעה של טריפ מעודן וחללי שראוי להאזין לו בשכיבה כשכל האורות מעומעמים ולדאות אט אט על כנפי השיר. מה שמחזק את ההמלצה שלי היא שניתן להוריד את הטריפ המוזיקלי הנ"ל חינם לגמרי [כל עוד לא חוקקו כנגד העונג הזה חוק כלשהו]. תהנו.


תגובות