אלבומים

VOOV - Magic Blue -2014

Audio Camp ממליצים: יוצרת ירושלמית צעירה ומוכשרת, שעושה מוזיקה דרמטית ומכשפת. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 21-07-2014

תגיות: VOOV, Audio Camp, 2014, Khalil

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה:

VOOV היא יוצרת ירושלמית צעירה ומוכשרת, שעושה מוזיקה דרמטית ומכשפת. הקול שלה והשימוש באלקטרוניקה אפלה מעט משתלבים לכדי אלבום בכורה מרשים. איזה כיף לדעת שיש יוצרים כאלה ממש מתחת לאף.

 

 


תגובות