אלבומים

Os Noctambulos – Corsica Garden -2014

Audio Camp ממליצים: ההרכב משפילד שמנגנן פסיכודליה גראג'ית נהדרת

מאת קול הקמפוס. 21-07-2014

תגיות: Os Noctambulos, פסיכדליה, Audio Camp, 2014, חן רוזן

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה:

Os Noctambulos הם הרכב משפילד שמנגנן פסיכודליה גראג'ית נהדרת. הייחוד של ההרכב הוא קולו של הסולן שמזכיר הרכבים בריטיים מהניינטיז. השילוב בין הסאונד שלו שלכאורה לקוח מהבריט פופ והצלילים מהסיקסטיז יוצרים בלנד נהדר ומיוחד שמשמש משב רוח שכל כך נחוץ לנו בימים טרופים אלו.

 

 

 

תגובות