אלבומים

Hiders - Bloom - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום של פופ מלנכולי מלוכלך מטובל בקצת נויז. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 13-07-2014

תגיות: 2014, Hiders, Audio Camp, חן רוזן

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 

למרות השם, Hiders הם למעשה בחור אחד בשם ג'ימס מורגן. מורגן יוצר פופ מלוכלך בקצת נויז, הקול המלנכולי שלו סוחף והוא כמעט נבלע בתוך המוזיקה הנהדרת. האלבום הזה יצא בלייבל קטן ונהדר מאזור ניו יורק שגם מפרסם אוספים נהדרים לקידום האמנים שלו והם מוצעים בחינם (באותו עמוד בנדקמפ) וכך אני זוכה להכיר אמנים מצוינים כמו מורגן.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות