אלבומים

Elvis Depressedly - Goner - 2011

Audio Camp ממליצים: אלבום אינדי-רוק משובח של אמן מוכשר המביא תערובות רוק מגוונות. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 13-07-2014

תגיות: Audio Camp, Elvis Depressedly, 2011, ילד זין

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד זין ממליץ:

בגדול, אין לי מילים להסביר איך זה שאני אוהב את האלבום הזה שמורכב מכל מה שגורם לי ללגלג על סצינת המוזיקה העייפה שנקראת אינדי. בקטן פשוט אי אפשר להתווכח עם הלב ועם החיוך, הבחור מדוייק כל כך.

 

האזינו לאלבום המלא: 

 

תגובות