אלבומים

Boma - Wind and Stones - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום ניו-ווייבי מושלם שנשמע כאילו הוקלט בלונדון של שנות ה-80. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 13-07-2014

תגיות: 2014, Boma, Audio Camp, Khalil

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה: 

קורה לי לפעמים שאני ניגשת לאלבום של להקה ממקום כלשהו בעולם בביטחון גמור שאני יודעת איך האלבום הזה הולך להישמע. לפעמים אני צודקת ולפעמים האלבום מפתיע אותי לגמרי. האלבום של השלישייה מרוסיה, Boma, היה מהסוג השני. ציפיתי לסאונד יותר קשוח, יותר אלקטרוני - וקיבלתי אלבום ניו-ווייבי מושלם שנשמע כאילו הוקלט בלונדון של שנות ה-80. במקום צליל מתכתי ואפל קיבלתי השפעות של פופ קליט ונעים שרק גרם לי לרצות לשמוע עוד מהאלבום היפה הזה, שאפשר להוריד אותו בחינם או לשלם ככל שהכיס והלב מאפשרים לכם.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

 

תגובות