אלבומים

Expo - Hydrogen, Helium & Other Songs - 2014

Audio Camp ממליצים: שלישייה מבולטימור שעושה פופ פסיכדלי מתקתק. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 06-07-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Expo, חן רוזן

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: Expo - Hydrogen, Helium & Other Songs

לא אחת יוצא לי, בזמן חיפוש אחר אמן חדש ומעניין, להיתקל באמנים שלא מתייגים את המוזיקה שלהם בצורה המדויקת ביותר וכך פתאום כשאני לוחצת פליי במקום לשמוע מוזיקה אלקטרונית אני שומעת קאנטרי ובמקום פופ אני שומעת מטאל. נדירים במקרים בהם ההרכב מצליח לתייג במדויק ובבהירות את מה שמרגישים בפנים כאשר שומעים את המוזיקה שלהם. Expo הם בדיוק הרכב כזה. מדובר בשלישיה מבולטימור שעושה פופ פסיכודלי מתקתק אשר מוגדר בצורה מצוינת כ sunshine pop (והוא אכן גורם לתחושה של קרני שמש שמחות מרקדות).

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות