אלבומים

The Spookfish – Living Room - 2014

Audio Camp ממליצים: לואו-פיי אורגנים וסינטיסייזרים שהיו יכולים להיות פסקול לסרט מתחילת המאה ה-20. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 06-07-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, אקספירמנטלי, The Spookfish, מורפלקסיס

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: The Spookfish – Living Room

מסוג האלבומים הללו שקל לי לראות אותם מהווים פסקול ראוי לסרטיו הנסיוניים מתחילת המאה ה-20 של הנס ריכטר - מין לואו-פיי אורגנים וסינטיסייזרים שאינם תמיד נשמעים לתכתיבי פופ ונעים להם במין עולם פנימי בעל חוקיות עצמאית של סאונד וקצב. [האלבום ניתן להורדה חופשית בשיטת שלם-כפי-יכולתך]


האזינו לאלבום המלא:


 

תגובות