אלבומים

UNIVORE – Beasts from a Silk Womb - 2013

Audio Camp ממליצים: צמד משיקאגו המתיכים לתוך מסגרות הפופ השפעות רבות וביניהן גם הרבה אוואנגארד וחוש הומור. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 29-06-2014

תגיות: 2013, UNIVORE, Audio Camp, מורפלקסיס

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

מורפלקסיס ממליץ: 

אוי ויי, אני חושש שמצאתי מתחרים ראויים לפופ הסוטה של גרי ווילסון ואריאל פינק, מדובר בצמד UNIVORE משיקאגו המתיכים לתוך מסגרות הפופ השפעות רבות וביניהן גם הרבה אוואנגארד וחוש הומור מודע לעצמו - וזה בדיוק מה שהקיץ הישראלי זקוק על מנת להרגיש נסבל.


האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות