אלבומים

Papertwin - Vox Humana - 2014

Audio Camp ממליצים: אסופה של שירים אלקטרונים באווירת אייטיז. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 29-06-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Papertwin, Khalil

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה:

האלבום הזה ממש הפתיע אותי. השירים שבו, שכביכול משתייכים לז'אנר האלקטרוני-הקר-והמלא-סינתיסייזרים (שאני ממש אוהבת), התגלו כשירים מרגשים ומולחנים היטב. האלבום הזה מאד מוזיקלי ושומעים שהושקעה בו הרבה הפקה ומחשבה, והרי ככה צריך להישמע אלבום שהמוזיקאי מאחוריו מחוייב למוזיקה שלו ונהנה להקליט אותה.


האזינו לאלבום המלא: 

 

תגובות