אלבומים

The Familiar - Rooms EP - 2014

Audio Camp ממליצים: צמד מנורבגיה המשחרר אלבום סינת'פופ ניו-ווייבי מעולה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 16-06-2014

תגיות: 2014, The Familiar, Audio Camp, Khalil

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה: 

סלחו לי על ההכללה, אבל זה פחות או יותר כבר הוכח מחקרית- עמי סקנדינביה יודעים לעשות פופ. פופ מוצלח, שתופס אותך בשנייה הראשונה, מזיז לך משהו בפנים וגורם לך לרצות לזוז בעצמך. הפופ שלהם מרקיד אבל גם קריר, יש בו משהו אלקטרוני ומכני מאד, וזה בדיוק מה שאני אוהבת בו. האלבום הזה, שעליו אחראי צמד מנורבגיה, הוא דוגמה לעוד אלבום סינת'פופ ניו-ווייבי מעולה שמשלב בתוכו את כל האלמנטים שהופכים את הפופ הסקנדינבי לז'אנר בפני עצמו.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות