אלבומים

Orlok - LINEAR STORY OF A RELATIONSHIP EP - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום חלומי המבצע מיזוג יפה אלקטרוניקה ודרים-פופ מעודן . כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 16-06-2014

תגיות: 2014, Orlok, Audio Camp, מורפלקסיס

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

משהו באלבום החלומי הזה של ז'וליאן מוסה (א.ק.א Orlok) מצליח למזג יפה אלקטרוניקה ודרים-פופ מעודן ובסופו של דבר זו לא צריכה להיות הפתעה שכן המעודנות הזו היא סוג של התמחות מצד יוצרים צרפתים. מה שנותן תוקף נוסף להמלצה שלי הוא שניתן להוריד את האלבום המצויין הזה ללא כסף (אלא אם כן אתם רוצים!), תהנו.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות