אלבומים

Shadow Folk - Season's End b​/​w Here At Home - 2014

Audio Camp ממליצים: הרכב קנדי מהליפקס המבצע מחווה לפסיכדליה של שנות השישים והשבעים. האזינו

מאת קול הקמפוס. 16-06-2014

תגיות: Shadow Folk, 2014, Audio Camp, חן רוזן

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 

Shadow Folk הם הרכב קנדי מהליפקס שעושה מוזיקה שהיא מצד אחד מחווה לפסיכדליה של שנות השישים והשבעים ומצד שני משב רוח מרענן במוזיקה בשנים האחרונות. האי פי הקודם שלהם, ששיר מתוכו כיכב באוסף סוף השנה שלנו נשמע כאילו הושפע ישירות מפינק פלויד בתקופתו של סיד בארט. האי פי הנוכחי נשמע מעט יותר מקורי ואף ניסיוני מאוד בחלק מהמקומות וכך ההרכב מראה התבגרות מוזיקלית שרק גורמת לי להתחנן שיוציאו אלבום באורך מלא.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות