אלבומים

HONKEYFINGER - Running on empty EP - 2009

Audio Camp ממליצים: איפי משובח של הרכב לונדוני בשם ״האנקיפינגר״ שמנגן בלוז פסיכדלי כבד. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 22-06-2014

תגיות: Audio Camp, HONKEYFINGER, 2009, ניר שטרית

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ניר שטרית ממליץ: 

כשחיפשתי עוד הפקות/רימיקסים של הדיג׳יי, המפיק והאייקון  אנדרו וות׳רול הגעתי לאיפי הזה של הרכב לונדוני בשם ״האנקיפינגר״ שעושה בלוז פסיכדלי כבד  מעיין הכלאה של קפטיין ביפארט והבאטהול סרפרז. האיפי מ-2009 כולל שלושה קטעים הנושאים את שם הריליס בגרסאות שונות. שתיים  מהן של וות׳רול שלוקחות את ווייב ההרכב למחוזות הוות׳רולייים המוכרים - דאביים ואיטיים עם גוון רוקנרולי וקריצה כללית לפאז וגרסא נוספת בשם fuzzlover, גרסאת האלבום וקטע רביעי נוסף בשם “im your witch door”.

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות