אלבומים

Chemists // 化学者 - Vision In Furs - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום שו גייז לו פיי מקסים שמגיע היישר מוירג'יניה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 22-06-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Chemists // 化学者, חן רוזן

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 

Chemists הם הרכב מוירג'יניה, למרות הכיתוב בשפה שנראית כמו קוריאנית ליד שמם ושמות השירים שלהם. הם עושים שו גייז לו פיי מקסים מקסים שיכול להעביר לכם בכיף את הלמידה בתקופת המבחנים הקרובה.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות