אלבומים

REIGHNBEAU - HANDS - 2014

Audio Camp ממליצים: פרויקט פולק/רוק/שוגייז של בחור מוכשר בשם Bryce Hample מאלבורקרקי.

מאת קול הקמפוס. 01-06-2014

תגיות: 2014, REIGHNBEAU, Audio Camp, חן רוזן

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 

REIGHNBEAU הוא פרויקט של בחור בשם Bryce Hample מאלבורקרקי. הייחודיות של המוזיקה שלו מתחילה בקול הלחשני שלו שיוצרת אווירה שהיא מעט מטרידה אבל בו בזמן לא נותנת לך להפסיק לשמוע. הבחור פעיל משנת 2010 ומאז עבר כברת דרך ארוכה – פולק פופ בסיסי שהפך לשוגייז פשוט מופלא אשר מגיע לשיאו באלבום הזה.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות