אלבומים

SwuM. – deep. - 2014

Audio Camp ממליצים: יוצר ישראלי המביא היפ-הופ אנסטרומנטלי המערבב סימפולים משירי סול ישנים עם ביטים מעודכנים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 25-05-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, SwuM, מורפלקסיס

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

מוזיקה יכולה להשפיע לגמרי על האוריאנטציה שלי בחלל והאזנה לביטים המעושנים של יוצר הביטים הישראלי SwuM. יש השפעה כמעט נרקוטית - מדובר באחד הריליסים הטובים ששמעתי של היפ-הופ אנסטרומנטלי המערבב סימפולים משירי סול ישנים עם ביטים מעודכנים והתוצאה מגרה את הסינפסות כמו טיפול אירוטי במכות חשמל.


האזינו לאלבום המלא:

תגובות