אלבומים

DenMother - Four in Twenty Four - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום מכשף מלא בהשראה ממוזיקה המגיעה מתופי ומזמורי מלחמה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 25-05-2014

תגיות: 2014, DenMother, Audio Camp, חן רוזן

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 

יש משהו מאוד מכשף במוזיקה של DenMother. ההשראה שלהם למוזיקה מגיעה מתופי ומזמורי מלחמה דבר שיכול להסביר את הכישוף שהמוזיקה יוצרת ולמרות שאני לרוב פחות מתחברת לאינסטרומנטלים מצאתי את עצמי מאזינה לאלבום הזה שוב ושוב. דבר נוסף שכדאי לדעת הוא שכל ארבעת השירים באלבום, הוקלטו ב - 24 שעות בלבד.

האזינו לאלבום המלא:

תגובות