אלבומים

Coral Florist - Ghost In My Elevator - 2014

Audio Camp ממליצים: הרכב של אמן אחד מניו ג'רזי המומחה בסינתיסייזרים וכלי נגינה שונים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 18-05-2014

תגיות: 2014, Coral Florist, Audio Camp, חן רוזן

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה:

Coral Florist הם בעצם הרכב של אמן אחד מניו ג'רזי. ג'ון פרוקופוביץ' עושה שימוש נהדר בסינתיסייזרים וכלי נגינה שונים כדי ליצור גלו פיי כיפי במיוחד. אין ספק שחלק גדול מההשפעה שלו מגיעה מאריאל פינק ולכן ברור מדוע הוא בחר לבצע קאבר לאחד השירים שלו. אם אתם חובבי אריאל פינק – תאהבו גם את זה, אם אין לכם מושג על מה אני מדברת – לחצו פליי, המוזיקה הזו תעשה לכם כיף.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות