אלבומים

Coral Florist - Ghost In My Elevator - 2014

Audio Camp ממליצים:ארבעה חברים מסן-פרנסיסקו המביאים אלבום משובח מלא בהשפעות שוגייז ודרים-פופ. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 18-05-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Coral Florist, מורפלקסיס

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

הרבה השפעות שוגייז ודרים-פופ תוכלו למצוא באלבום הזה של Moonbell - הרכב בן ארבעה חברים מסן-פרנסיסקו, ואולי ההשפעה הכי ניכרת מגיעה ככל הנראה מ-The Jesus and Mary Chain: גיטרות מעורפלות, פסיכאדליה ושירה שנמסכת לתוך ערפל הריוורב הסמיך. מי שעדיין לא וויתר לקיץ המתקרב מוזמן לצלול לקרירות האפרורית המעורפלת של האלבום הנ"ל.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות