אלבומים

SONOR Music Editions - V​.​A. "FREEDOM POWER" - 2013

Audio Camp ממליצים: אוסף המאגד כמה מהקטעים הטובים של הגרוב הפסיכדלי שאיפיין את הפסקולים של הסבנטיז. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 11-05-2014

תגיות: 2013, Audio Camp, SONOR Music Editions, מורפלקסיס

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:

אני סאקר אמיתי ככל שזה נוגע לפסקולי בי-מוביז ישנים ול-LIBRARY MUSIC (מוזיקה שהופקה במקור ע"י אולפני הקלטות, או חברות הפקה על מנת לשמש כמוזיקת רקע בתחנות רדיו, טלוויזיה וקולנוע) משנות ה-70. האוסף הזה, שראה אור במקור בסוף שנות ה-70 ועכשיו זכה להוצאה מחודשת, מאגד כמה מהקטעים הטובים של הגרוב הפסיכודלי שאפיין את הפסקולים הללו. מומלץ במיוחד לחובבי פסיכודליה, פסקולים איטלקיים, פ'אנק-ג'אז ופיוז'ן.

 

תגובות