אלבומים

Sitntwist - Sitntwist Going to be Legend EP - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום היפ-הופ אנדרגראונד גרמני ומשובח. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 11-05-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Sitntwist, Khalil

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.


Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה: 

התחלתי ללמוד השנה גרמנית. זאת שפה קשה בקטע לא נורמלי. בקושי אפשר לדבר בה, אז לעשות ממנה אלבום ראפ שלם ומוצלח בכלל נשמע לי בלתי אפשרי. מטבע הדברים, הרבה אנשים חושבים שגרמנית היא שפה קשה ואפילו מכוערת; באלבום הזה היא איכשהו נשמעת מתגלגלת ולא מתאמצת. אלבומי היפ הופ טובים הם סחורה נדירה במחוזות הבנדקמפ, לכן אני ממליצה לנסות להתגבר על מחסום השפה ולהאזין לאלבום האנדרגראונד המשובח הזה

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות