אלבומים

Saccadic eye motion – Furrytail EP - 2014

Audio Camp ממליצים: יוצר ישראלי שמביא מוזיקה נעימה שנעה בין גזרות השוגייז והדרים-פופ. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 04-05-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Saccadic eye motion, מורפלקסיס

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

דיסקליימר: אני מכיר אישית ושיתפתי פעולה [מוזיקלית] עם היוצר הישראלי המכנה את עצמו Saccadic eye motion, אין שום דבר אובייקטיבי באהבה שלי אליו ולמוזיקה המעולה שהוא מייצר, אבל כבר כמה שנים הוא משחרר לחלל הבנדקמפ אלבומים יפהפיים הנעים בין גזרות השוגייז והדרים-פופ, בלי הרבה המולה, בלי יח"צ והמון קפדנות והתמדה. חטטו בעמוד הבנדקמפ שלו, מבטיח שתמצאו שם פנינים - ההורדה חופשית.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות