אלבומים

Little Nemo - Private Life - 2014

Audio Camp ממליצים: להקה צרפתית המביאה סאונד אייטיזי אמיתי. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 04-05-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Little Nemo, Khalil

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה: 

אחח, סאונד אייטיזי אמיתי. הלהקה הצרפתית Little Nemo הוקמה באמצע שנות ה-80 ולכבוד הקאמבק שלהם בשנה שעברה העלו את האלבומים שלהם לבנדקמפ. הם אמנם מזכירים להקות רבות מהתקופה ההיא, כמו הסמית'ס ודפש מוד, אבל יש בהם משהו שונה ו"אירופאי" יותר. אני אישית משוגעת על הסאונד הזה והאלבום הזה בהחלט עשה לי נעים באוזניים.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות