אלבומים

Pixies - Indie Cindy - 2014

23 שנה אחרי אלבום האולפן האחרון, שנה אחרי עזיבת קים דיל ורגע לפני בואם לישראל, הפיקסיז מוציאים היום את Indie Cindy. האזינו

מאת בן אליעד. 28-04-2014

תגיות: Pixies, 2014

 

23 שנה אחרי אלבום האולפן האחרון שלהם, מוציאים היום (שני) חברי להקת "פיקסיז" את Indie Cindy, אלבום האולפן החמישי, והראשון שלהם מאז שבו לפעילות ב-2004. האלבום הוקלט ב-2012 בויילס, והופק על ידי גיל נורטון, שעבד עם הפיקסיז גם ב-Surfer Rosa ו-Doolittle. "התחלנו לחשוב ברצינות על הקלטת חומרים חדשים לפני כארבע שנים", מספר המתופף דוויד לוברינג, "פשוט לא יכולנו להמשיך ולהופיע בלי משהו חדש. בסופו של דבר הדיבורים הובילו לכתיבה ולהקלטות וכולנו מאושרים מהדרך שבה הדברים קרו".

Indie Cindy מגיע אחרי שנה עמוסה ורבת תהפוכות בשביל הלהקה ומעריציה. ביוני האחרון נפרדו חברי ההרכב מבסיסטית ומייסדת הלהקה קים דיל, ומאז מאיישות את עמדת הבס מוזיקאיות מתחלפות (נכון לעכשיו מופיעה איתם פז לנצ'נטין, שניגנה בעבר ב-A Perfect Circle). סמוך לפרידה מדיל, החלה הלהקה להוציא את החומרים החדשים בשלושה אלבומי מיני. השירים החדשים, שנכתבו על ידי שלושת חברי הלהקה הנותרים בלאק פרנסיס, ג'ואי סנטיאגו ולוברינג, יוצאים כעת באלבום החדש.

הלהקה נמצאת בימים אלה בסיבוב הופעות עולמי, שעתיד להגיע לישראל ב-17 ביוני במסגרת פסטיבל "רוקנרולר".

 

תגובות