אלבומים

Fractal Quintet – Precipieces - 2014

Audio Camp ממליצים: Fractal Quintet הם הרכב מפורטלנד שמשלב בין אינדי לג'אז. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 27-04-2014

תגיות: 2014, Fractal Quintet, Precipieces

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.


מורפלקסיס ממליץ: 

Fractal Quintet הם הרכב ג'אז מפורטלנד ומסתבר שהם חלק מסצינה פעילה למדי שאט אט עולה ופורחת תחת התגית "אינדי-ג'אז" - אמנים וקולקטיבים תוססים הבועטים באופנים ובמוסכמות הברורות של הז'אנר והדרכים בהם הופץ או קיבל ביטוי [אגב, רוב המוזיקאים כאן גם מנגנים ופעילים בהרכבי אינדי אחרים].

 

 

 

תגובות