אלבומים

Allan Moon - Children of the Call - 2014

Audio Camp ממליצים: אלן מון הוא כותב, מלחין ומשתף פעולה עם שמות גדולים בסצינת המוזיקה המקומית. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 27-04-2014

תגיות: אלן מון, Audio Camp, 2014, Khalil, Allan Moon

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

 

Khalil ממליצה: 

לאלן מון יש סיפור מעניין- הוא נולד בקנדה והגיע לישראל בגיל 16, ומאז הוא פה, כותב, מלחין ומשתף פעולה עם שמות גדולים בסצנת המוזיקה המקומית- יובל בנאי, גבע אלון, עוזי רמירז, קותימן, קרולינה ועוד רבים. המוזיקה שלו משלבת בין קאנטרי, פולק ובלוז, וכל אחד מהשירים באלבום מקסים. אלן מון בהחלט קנה לו מעריצה חדשה, וכמה משמח שהוא פועל דווקא פה.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות