אלבומים

Baby Guru - Marginalia - 2014

Audio Camp: אלבום בעל גרוב ייחודי המציג בריט-פופ עם השפעות פסיכדליות. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 27-04-2014

תגיות: 2014, Baby Guru, Marginalia, חן רוזן

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 

Baby Guru  הוא הרכב נהדר נוסף שמצא בית בלייבל היווני Inne ear. זהו אלבומם השלישי של הלהקה ומדובר ביצירה משובחת. הזמר מזכיר מעט את זמרי הבריטפופ וניכר שגם המנגינה מושפעת מאותה תקופה ואותו הסגנון אבל גם כוללת השפעות פסיכדליות משנות השישים. אין מילה אחרת לתאר זאת מלבד לומר שלשירים הללו יש גרוב ייחודי שמושך אותי ונותן לי לשקוע בהם.

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות