אלבומים

SNOWDROP - Bruised - 2014

Audio Camp ממליצים: להקה של אישה אחת שמנגנת אלקטרו-אינדי-פופ. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 22-04-2014

תגיות: 2014, SNOWDROP, Bruised, Khalil

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה:

סנואודרופ היא בעצם להקה של אישה מוכשרת אחת בשם לריסה בוליג. היא מגיעה מליברפול, ובאלבום הזה היא עושה כמעט הכל בעצמה. לאחרונה שומעים אלבומים רבים של להקות אלקטרו-אינדי-פופ מכל רחבי העולם שעושות מוזיקה דומה לזו של סנואודרופ, ואני חושבת שהאלבום הצנוע והיפה הזה לא נופל מהם באיכותו.

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות