אלבומים

A Gap Between - Summer Nightrunner - 2014

Audio Camp ממליצים: אנלוגיה ומלנכוליה השזורים זה בזה ומשחזרים את הסאונד האייטיזי. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 22-04-2014

תגיות: 2014, A Gap Between, Summer Nightrunner

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 


מורפלקסיס ממליץ: 

כן, אני מודע לזה שאין שחוק מעוד אלבום שמשחזר את הסאונד האייטיזי, ובכלל זה מרגיש כאילו כולם חוזרים לרטרו-סינטיסייזרים-תאגידי אה לה 1983. מצד שני, להתקל באלבום שמצליח לא רק להתגפף עם הסאונד "ההוא", אלא גם לרגש על הדרך? ובכן, זו הסיבה שמוזיקה בכלל קיימת, לא? קחו את שיר הנושא של האלבום, Summer Nightrunner, שנשמע כאילו נלקח ישירות מתוך אלבום הבכורה של "דמעות לפחדים" - יופי אנלוגי ומלנכוליה השזורים זה בזה. אם זה לא מספיק, האלבום ניתן להורדה חופשית בשיטת שלם-כפי-יכולתך.

 

האזינו לאלבום המלא:


תגובות