אלבומים

Uzi Ramirez - Cheese In My Pocket - 2014

באלבום הסולו השני שלו, Cheese In My Pocket, ממשיך רמירז את המסע שלו לצליל האמריקאי עם נבחרת משובחת של יוצרים מקומיים

מאת בן אליעד. 20-04-2014

תגיות: עוזי פיינרמן, עוזי רמירז, הארץ, Uzi Ramirez, cheese in my pocket, 2014

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

שמחה רבה, שמחה רבה, אביב הגיע וגם רמירז בא. שלוש וחצי שנים אחרי צאת אלבום הבכורה שלו, גיבור הגיטרה עוזי רמירז משחרר בימים אלה את אלבומו החדש והכה מצופה Cheese In My Pocket.

רמירז, או עוזי פיינרמן בשמו המקורי, ניגן בעבר עם "אטליז" בתחילת דרכה והיה חבר מייסד בלהקת הבלקן-סרף "בום פם". בהמשך הקים את הרכב הגרוב המצוין "האחים רמירז", ולקח חלק בשיתופי פעולה בולטים עם אופיר "קותימן" יקותיאל וקרולינה. במקביל טיפח גם קריירת סולו, ושחרר ב-2011 את Lick My Heart - אלבום האולפן הראשון שלו, שבו נדד הרחק מהביצה המזרח-תיכונית אל עבר שורשי הבלוז והאמריקנה.

Cheese In My Pocket ממשיך את מסע האמריקנה מהנקודה שבה הופסק. זו היצירה השאפתנית ביותר שלו עד כה, והיא נמשכת על פני  50 דקות של רוקנרול עשיר ומחשמל שבהן מפלרטט רמירז עם הגיטרה הסוחפת שלו בין פולק, בלוז ופסיכדליה. רמירז מגובה באלבום החדש באשף הסאונד אורי "מיקסמונסטר" ורטהיים ובנבחרת מרשימה של נגנים, ביניהם שחם אוחנה, קותי, מאיה דוניץ, ספי ציזלינג, יובל "טובי" זולוטוב והחצוצרן אבישי כהן.

הפקת האלבום הושלמה הודות לתמיכה של מעריציו הנלהבים, באתר גיוס הממון Headstart, וכעת הוא מוצע להאזנה חופשית. רמירז ישיק את Cheese In My Pocket ב-3 במאי במועדון הבארבי בתל אביב, בליווי בליווי תזמורת מיוחדת בת 11 נגנים.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות