אלבומים

Old Smile – Old Smile - 2014

Audio Camp ממליצים: לאלו מכם האוהבים אינדי-רוק איטי, כמעט אמביינטי עם נגיעות של פסיכאדליה ומלאנכוליה. כנסן לשמוע

מאת קול הקמפוס. 13-04-2014

תגיות: 2014, Old Smile, מורפלקסיס, Audio Camp

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

על אף שבאלבום הזה תמצאו שבעה קטעים הוא מרגיש כמו איפי קצרצר במיוחד - אין לי מושג אם זה בהשפעת תחושת החלום בו המוזיקה אפופה או ההיקסמות הפרטית שלי אחרי שהתו האחרון נדם זה הותיר בי טעם חזק של עוד, ואולי זה המדד האמיתי לאלבום טוב שהוא מותיר בך איזו שקיקה להמשיך ולשכשך באותו עולם של צלילים וטקסטים עוד קצת. לאלו מכם האוהבים אינדי-רוק איטי, כמעט אמביינטי עם נגיעות של פסיכאדליה ומלאנכוליה - הו, אתם כל כך תהנו מהריליס הזה.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות