אלבומים

Kanoi – From The City To The Stars - 2014

Audio Camp ממליצים: סופה של קטעים שהוקלטו במהלך השנים ומציגים שוגייז-רוק-פולק משובח. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 13-04-2014

תגיות: 2014, Kanoi, From The City To The Stars, Audio Camp, חן רוזן

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 

האיש שעומד מאחורי הכינוי Kanoi הוא למעשה האמן האוסטרי בנג'מין קנטשניידר. האלבום הזה, אשר עתיד לצאת רק בחודש מאי הקרוב, מכיל אסופה של קטעים שהוקלטו במהלך השנים ועל פי האמן, מייצגים את העושר המוזיקלי ואת ההתפתחות המוזיקלית שהוא עבר. מדובר במסע שנוגע בשוגייז, רוק ופולק. בעיני, מסע שכזה הוא מבט אל תוך נפשו המוזיקלית של האמן, מה שהופך את האלבום הזה לנפלא עוד יותר.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות