אלבומים

Various Artists - SoulShaker vol​.​2 - 2005

Audio Camp ממליצים: אוסף מבית היוצר של לייבל איטלקי ממילאנו שמתמחה, כהגדרתו, במוזיקת ״וינטאג׳ שחורה״. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 13-04-2014

תגיות: 2005, Various Artists, SoulShaker vol​.​2, Audio Camp, ניר שטרית

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ניר שטרית ממליץ: 

Records kicks הוא לייבל איטלקי ממילאנו שמתמחה, כהגדרתו, במוזיקת ״וינטאג׳ שחורה״. soulshaker היא סדרת אוספים שהלייבל הפיק המאגדת פאנק, סול, וגרובים שחורים ונשכחים ממדינות ושנים שונות. אוסף מס׳ 2 עלה להאזנה בבאנדקאמפ, מה שאומר שתהיו מוכנים לפצצת אנרגיה גרובית שחורה!

 

האזינו לאלבום המלא: 

תגובות