אלבומים

MarianoMundo - Programa 14​-​9​-​13 Fuegos del Medio Oriente - 2013

Audio Camp ממליצים: תוכנית רדיו שמשודרת מבואנוס איירס ומעלה את רשימות ההשמעה שלה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 06-04-2014

תגיות: 2013, MarianoMundo, Audio Camp, Khalil

 

עטיםת האלבוםעטיםת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

 Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 


Khalil ממליצה:

לקח לי זמן להבין מהי אסופת הקטעים הזו בדיוק, אבל אחרי שיטוט אינטרנטי הבנתי (או לפחות אני חושבת שהבנתי) שזוהי תוכנית רדיו שמשודרת מבואנוס איירס ומעלה את רשימות ההשמעה שלה לבנדקמפ מדי שבוע. התוכנית הזאת עסקה במוזיקה מהמזרח התיכון, ויש בה ייצוג ישראלי (אורפנד לנד, להקה די ידועה מחוץ לגבולות הארץ), סורי, איראני, אלג'יראי וגם פלסטיני. קצת היפ-הופ, קצת מטאל, קצת רוק וקצת מוזיקה ערבית מסורתית מתקבצות כאן יחד, ולמען האמת, זה די מרגש וכנראה הכי קרוב לפגישה של האמנים האלה בה ישבו יחד ויג'מג'מו.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות