אלבומים

Souleance - Brotha EP - 2013

Audio Camp ממליצים: הצמד הצרפתי שלא מספיק לחדש ולחקור כיוונים חדשים משחרר איפי חדש. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 05-04-2014

תגיות: 2013, Souleance, Brotha EP

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

 Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

 

ילד זין ממליץ: 

 

זה כיף גדול ולפעמים גם מבלבל למצוא את המוזיקה שלך גם מאוד מעניינת גם מאוד רקידה וגם מאוד מאגניבה. הצמד הצרפתי הזה ממשיך לרכז מסביבו עוד ועוד פוקוס עם כל פעולה שהוא עושה ואחרי שהפציצו בבויילר רום הגיע האיפי הזה שממשיך לחקור ולנסות עוד כמה רעיונות.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות